LEDOVÉ BARY

Při plánování produkce ledového baru je třeba zvážit několik kritérií:

  • umístění – každé prostředí baru z ledu se vyznačuje specifickými podmínkami, jimž je zapotřebí přizbůsobit i stavbu ledového baru. Sluneční paprsky, vlhkost, horko, zima – to vše má vliv na ledové kvádry.

  • rozměry -  můžeme vytvořit libovolné velikosti i tvary ledového baru, aby se vešly dispozičně, splnily zadání, odpovídaly tématu a v neposlední řadě i rozpočtu.

  • téma -  Ledové bary jsou často dodávány na tématické akce či oslavy. Tam pak slouží jako barový pult, kde vznikají výborné drinky, nebo např. jako chladící pult pro mořské plody,catering apod. Do baru z ledu můžeme vyrýt logo firmy, značku produktu, nebo zamrazit samotné produkty, jež mají být prezentovány. Pro slavnostní příležitosti můžeme zamrazit např. květiny, nebo vyrýt jména.

  • délka prezentace – je důležitá při samotné výrobě i stavbě ledového baru. Ovlivňuje kvalitu ledu i vyrytých textů apod.Ledový bar i v letních měsících vydrží více jak 12 hodin !!!


V rámci řešení jednotlivých zakázek nabízíme poradenskou činnost a odborný servis v oblasti gastronomie.

Naše ledové bary jsou klientům šité na míru. Přesně podle účelu, jemuž mají sloužit.

Kromě křišťálově čirého ledu, nabízíme i matný led, jež v kombinaci s čirým ledem tvoří zajímavou kombinaci.

Pro různé akce a jejich význam se volí různá velikost barů. Bary z ledu vydrží i více jak 12 hodin !!  i v letních měsících.


V rámci dodání baru zajišťujeme:

  • postavení - zajistíme postavení v interiéru, exteriéru
  • odvodnění - ledový bar je postaven do vany, kam odkapává voda
  • nasvícení   - používáme profesionální nasvícení led světly, možno různé barvy
  • deinstalaci - vždy po dohodě i v ranních hodinách


LUGE (NALÉVÁK)

Postavený ledový bar je vhodné doplnit dalšími našimi produkty např. ledovými skleničkami, nalévákem na alkohol z ledu, ledovým držákem na láhve viz také  www.iceart.cz

Kromě doplnění baru dalším kvádrem se zamraženým logem, produktem, nebo vyrytým jménem, jež připomíná účel k němuž je postaven, nabízíme tzv. naléváky.  Do ledového kvádru můžeme zamrazit trubičkui, do níž barman nalévá drink, protéká trubicí skrz kvádr a vytéká do skleničky připravené pod kvádrem.

Do těchto naléváků doporučujeme opět zamrazit logo, produkt, dárek či květinu. Skvěle funguje pro prezentaci produktů, firemní večírky, svatby apod.

 

Ice Art

© 2009 Design: minsan

Partnerské weby :  ledove-sochy.cz  |  ledovebary.cz  |  pronajemmrazaku.cz